Засідання депутатських комісій та чергова LXХIV сесія Щастинської міської ради VI скликання"

2017-02-15

Шановні мешканці, повідомляємо, що:

I. Засідання депутатських комісій по розгляду питань чергової LXХIV сесії Щастинської міської ради VI скликання відбудуться 16.02.2017 року о 15.30 в малому залі КЗ «Щастинський міський Палац культури»

II. Чергове засідання виконавчого комітету Щастинської міської ради відбудеться 21.02.2017 року.

III. 23.02.2017 о 10.00 годині в малому залі КЗ «Щастинський міський Палац культури» відбудеться чергова LXХIV сесія Щастинської міської ради VI скликання.

На розгляд сесії будуть внесені наступні питання:

1. Про припинення повноважень депутата Щастинської міської ради.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Щастя за 2016 рік.

3. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

4. Про затвердження Правил торгівлі на ринках міста Щастя.

5. Про затвердження «Положення про надання грошової допомоги  громадянам виконавчим комітетом Щастинської міської ради».

6. Про надання згоди на передачу в оренду комунального майна територіальної громади міста Щастя, яке знаходиться на балансі виконавчого комітету Щастинської міської ради.

7.Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Жилбудсервіс».

8. Земельні питання.

9. Різне.