Вітання в.о.міського голови, секретаря Щастинської міської ради Олександра Богині із Днем Святого Миколая Чудотворця

2018-12-19

Шановні жителі Щастя! Дорогі батьки і діти!

Щиро вітаю вас з Днем Святого Миколая Чудотворця. Цей день для кожного з нас є особливим.
           Свято Святого Миколая приходить до нас у передноворіччя з вірою у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє почуття турботи та любові, надихає на добрі справи.
           У цей день кожна дитина сподівається на маленьке диво. У силах дорослих зробити цей день незабутнім для дітей, подарувати віру у казку.
Переконаний, що цьогоріч єдине бажання про мир об’єднає не лише жителів Луганщини, але й усієї України. Адже цього дня у дива вірять навіть дорослі. Саме час робити добрі справи, опікуватися дітьми, допомагати тим, хто цього найбільше потребує.
Переконаний, що це свято дасть можливість нашим дітям повірити в казку і Боже благословення.
Щиро бажаю усім міцного здоров’я, щедрої долі та благополуччя. Нехай Святий Миколай завжди оберігає вас, даруючи щастя, радість і надію.

О.Богиня
в.о.міського голови