Відкритий тендер на вибір виконавця робіт з капітального ремонту будівель та споруд приміщення дитячої поліклініки КНП "Щастинська міська лікарня"

12 Oct 2020

"Відкритий тендер на вибір виконавця робіт з капітального ремонту  будівель та споруд приміщення дитячої поліклініки КНП "Щастинська міська лікарня""

 

ГО «АМР м.ЩАСТЯ»  в рамках грантового проєкту «Платформа громадського здоров’я: Розбудова багатостороннього партнерства задля громадської безпеки та соціальної згуртованості громади міста Щастя», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на виконання робіт з капітального ремонту  будівель та споруд приміщення дитячої поліклініки КНП “Щастинська міська лікарня” за адресою: м.Щастя, вул.Донєцкая,97.

Дата оголошення про тендер: 12.10.2020 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 25.10.2020 р.

Предметом закупівлі є послуги з виконання ремонтних робіт згідно Дефектних Актів та Локальних кошторисів, що можна завантажити за посиланням

Умови оплати та звітування:Строк виконання робіт: до 15 травня 2021року.

 1. Перший транш – 40% від вартості робіт. Звіт про використання коштів має бути наданий до 29.11.2020р.
 2. Другий транш – 30% від вартості робіт. Звіт про використання коштів має бути наданий до 25.03.2021р.
 3. Третій транш – 20% від вартості робіт. Звіт за використання 100% коштів має бути наданий до 25.03.2021р.
 4. Четвертий транш – 10% від вартості робіт – вістрочка платежу 20 календарних днів після затвердження звіту за 100% виконані роботи.

Учасник тендеру також має вивчити інструкцію та діяти відповідно до неї тут.

Вимоги до виконавця робіт  – учасників тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для виконання робіт, можливість виконати роботи у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали усіх документів з печаткою та підписом (Договір, кошториси з усіма додатками та розрахунками, акти виконаних робіт з усіма додатками та розрахунками, довідки про вартість будівництва та рахунки на сплату, тощо)

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком тут;
 4. Оригінал кошторисної документації;
 5. Зразок договору підряду;
 6. Інші  документи, якщо вважаєте  за необхідне.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 3. Відповідність очікуванням організатора
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою Lda.of.schastye@gmail.com  до 24.10.2020 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного виконання робіт.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) із зазначенням на конверті:

 1. Назва постачальника : «»,
 2. Відкритий тендер на здійснення капітального ремонту будівель та споруд приміщення дитячої поліклініки КНП “Щастинська міська лікарня” за адресою: м. Щастя, вул. Донецькаєцкая, 97, в рамках проєкту «Платформа громадського здоров’я: Розбудова багатостороннього партнерства задля громадської безпеки та соціальної згуртованості громади міста Щастя»
 3. Назва організації куди надається пропозиція: ГО «АМР м. ЩАСТЯ», за адресою: м. Щастя, вул. Донєцкая, 36, Луганська область.

Електронна версія документів має бути надіслана на пошту ПРООН grants.ua@undp.org  з темою листа «Угода № RPP/2020/09/229/CS  – відкритий тендер»

 Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00-00  25.10. 2020 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 30.10.2020 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 Керівник ГО «АМР м.ЩАСТЯ»

Нецвітайло В.О.

 

095-351-85-23