Відділення поліції № 1 м. Щастя інформує про подію,яка сталася 19.07.2018 року

2018-07-23

Шановні мешканці та громадськість міста!

Відділення поліції № 1 м. Щастя інформує Вас про подію, яка сталася 19.07.2018 року біля адміністративної будівлі відділення Нової пошти за адресою м. Щастя, вул. Донєцкая, 123.

Так на виконання доручення начальника ГУНП в Луганській області від 23.05.2018 № 2808/111/21/01-2018 «Про посилення профілактичних заходів спрямованих на стабілізацію криміногенної ситуації, та недопущення фактів перевезення, переселення зброї, боєприпасів, вибухівки та інших, предметів, вільний обіг яких заборонено чинним законодавством, до інших областей України Відділенням поліції № 1 вжито певних заходів.

Так 19.07.2018 року біля  будівлі відділення Нової пошти, за адресою м. Щастя, вул. Донєцкая, 123 під час несення сумісного наряду з охорони публічної безпеки та порядку поліцейським Відділення поліції № 1 та військовослужбовцем військової служби правопорядку м. Щастя у місцевого жителя гр. К під час перевірки документів що засвідчують особу виявлено боєприпаси.

Виїздом на місце події слідчо-оперативної групи, у місцевого жителя гр. К  вилучено патрони у кількості 27 шт. з них: 16 патронів калібром 5,45 мм, 10 патронів калібром 7,62 мм та 1 патрон калібром 9 мм,  які знаходились в сумці для ключів, велосипеда, яким керував  мешканець м. Щастя гр. К.

Виявлені боєприпаси вилучено працівниками поліції та направлено до Державного криміналістичного центру для проведення експертизи, а зазначену подію внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань  від 19.07.2018 року за  ст. 263 ч.1 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами).

Сподіваюсь на Вашу небайдужість та безпосередню, активну участь у боротьбі з кримінальними правопорушеннями, які можуть статися у Вашому місті,будь яку інформацію зазначеного характерупрошу надаватидо чергової частини Відділення поліції №  1 м. Щастя за т. 099-008-65-93,                    099-45-11-494 для своєчасного реагування працівниками Відділення поліції №1 м. Щастя.

З повагою,

начальник ВП № 1                                                                            В.П. Дубчак