Відбулося підписання Меморандуму - "Карітас Маріуполь" надає безоплатну правову юридичну допомогу

2021-05-06

6 травня відбулось підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Благодійним фондом «ПБФ «Карітас Маріуполь» та Щастинською міською військово-цивільною адміністрацією.

Мета цього Меморандуму – сприяння розвитку Щастинської громади шляхом надання безоплатної правової допомоги.

Пілотний проєкт БФ «Карітас Маріуполь» впроваджується у рамках проєкту «Ефективне врядування і залучення громадян задля досягнення правосуддя, безпеки, захисту довкілля та соціальної єдності у східній Україні» та охоплює  три міста Луганської області – Щастя, Нижньотепле та Станиця-Луганська.

Цей проєкт спрямований на надання адресної допомоги населенню, яке мешкає на території вздовж лінії зіткнення. Безкоштовні консультації юристів охоплюють різний спектр питань, від умов вступу до навчальних закладів, до перевірки житлових субсидій. Також цінним є співпраця з місцевими органами влади. Юристи відпрацьовують особливо складні та проблемні питання, наприклад, пов’язані із впровадженням земельної реформи на місцях, адміністративні штрафи та інші. Деякі суперечливі моменти обговорюються колегіально.

Така суттєва безоплатна юридична допомога вкрай важлива для людей, усієї громади.

Пункти надання правової допомоги працюють з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 17:00

Контакти спеціалістів:

Ірина Попова (Станично-Луганська територіальна громада) – 050-405-35-47