ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКОМ ПРОДОВОЛЬЧОЇ ТА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОГРАМИ ООН (FAO)

2018-05-11

10 травня 2018 року за ініціативи Департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності відбулась зустріч з представником продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) Русланом Марковим та головою ГО "Асоціація бджолярів Луганщини "Медова артіль" Антоном Міхєєвим щодо розвитку бджільництва в Луганській області.

Обговорюючи проблеми галузі бджільництва, Руслан Марков розповів про діючи програми допомоги сільськогосподарським підприємствам, підтримки сільськогосподарських кооперативів та кластерів у форматі гуманітарної допомоги.

Також під час зустрічі було обговорено можливість проведення тренінгів з бджільнитва для початківців у 10 селах Новоайдарського району.

Костянтин Мєшков, заступник директора Департаменту, загострив свою увагу на важливості координації спільних дій, націлених на розвиток бджільництва - однієї з найперспективніших галузей Луганщини.