Тільки 3 школи в Щастинській громаді зможуть працювати у жовтій зоні.

2021-09-22

З 5 дитсадків наразі зможуть працювати тільки 1, а із 6 шкіл - 3.

20 вересня начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Щастинської міської військово-цивільної адмінісьтрації Яна Морозова проінформувала керівників освітніх, дошкільних, закладів громади стосовно їх роботи у жовтій карантинній зоні, а також активізації вакцинації працівників.

Яна Морозова наголосила, що з 23 вересня, зможуть продовжити роботу лише ті заклади, у яких вакцинованих працівників становить 80 і більше відсотків.

Втім, станом на ранок 22 вересня не усі заклади освіти Щастинської громади готові до роботи у «жовтій» карантинній зоні.

Так, із 5 дошкільних закладів зможе працювати тільки 1, а із 6 шкіл — 3.

За показником кількості працівників це можна показати в іншому форматі:

• з 154 працівників дошкілля — вакциновано 61 (39,6%);

• з 255 працівників закладів загальної середньої освіти — вакциновано 195 (76,4%).

Заклади освіти, які продовжать роботу 23 вересня.

• Петропавлівський ліцей №1 Щастинської МТГ

• Петропавлівський ліцей №2 Щастинської МТГ

• Передільський ліцей Щастинської МТГ

• Трьохізбенський заклад дошкільної освіти ясла-садок «Ромашка»

Заклади освіти у яких вакцинованих працівників становить менше 80 відсотків.

-Щастинський ліцей №1 ім. К. Кутового Щастинської МТГ -64 працівника, вакциновано 65,6%

-Щастинський ліцей №2 Щастинської МТГ -59 працівників, вакциновано 66,1%

-Трьохізбенський ліцей Щастинської МТГ- 25працівників, вакциновано 76%

-ДНЗ ясла-садок «Івушка»- 55 працівників, вакциновано 47,27%

-ДНЗ ( ясла-садок) комбінованого типу «Зірочка»- 58 працівників, вакциновано 22,4%

-Петропавлівський ЗДО ясла-садок «Берізка» -24 працівники, вакциновано 41,6%

-Передільський ЗДО (ясла-садок) «Краплинка»- 6 працівників, вакциновано 33,3%

Нагадаємо, що 21.09.2021 року Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила «жовтий» епідеміологічний рівень по всій території України з 00:00 годин 23 вересня. Обмеження не застосовуватимуться, якщо 80% викладачів і працівників шкіл, ліцеїв, гімназій, технікумів, академій, університетів та інших закладів освіти вакциновані від COVID-19.