Суботник: оперативна нарада керівників підприємств

2018-04-17

До міського суботника зосталося…..
21 квітня – день довкілля та міський суботник відбудеться за розписом, зазначили вчора на оперативній нараді у міського голови. Почнеться о 8:00 годині. Ділянки для прибирання розподілено між підприємствами, все, як в минулих роках. Є декілька відмінностей. Так, навчальним закладам (школам) запропоновано, додатково до своїх ділянок, відчистити автобусні зупинки від оголошень. А КЗ «Продторг» (ринок) буде прибирати вулицю від перехрестя Донецької до території ринка. Питання вивозу сміття після суботнику на нараді ставилося перед КЗ «Жилбудсервіс». Транспорту, який можливо використовувати на дані потреби, всього 4 одиниці. Тому, як озвучив головний інженер підприємства Богатіков І.О., зібране на суботнику сміття буде вивезено протягом тижня.