Щиро вітаємо охоронців державних рубежів з професійним святом!

2020-04-30
Шановні військовослужбовці Державної прикордонної служби України! Щиро вітаємо вас, охоронців державних рубежів, з професійним святом!

30 квітня – День прикордонника. Це свято ветеранів-прикордонників та тих, хто зараз сумлінно і самовіддано виконує почесний конституційний обов'язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої Вітчизни. Ваш військовий обов’язок потребує повсякденної  честі, відповідальності, відваги та бойового братерства.

У час випробувань, які переживає наша країна, захисники Луганських рубежів впевнено демонструють високу професійну майстерність, відповідальність і витримку та вірність Присязі.

З нагоди Дня прикордонника прийміть сердечні вітання зі святом. Зичимо усім міцного здоров’я, наснаги, вагомих здобутків на ниві служіння Батьківщині. Хай збуваються всі мрії та задуми, кожен день приносить радість та злагоду, а нашій Україні – процвітання!

Керівник військово-цивільної адміністрації

Дмитро СКВОРЦОВ