Проєкту «ПОЛіДБЕЗ» - зелене світло!

01 Apr 2020

Вчора, 31 березня, було підписано договір в межах проєкту Програми ООН із відновлення та розбудови миру, між ГО «АГЕНЦІЯ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ МІСТА ЩАСТЯ» та виконавцем робіт-переможцем тендеру, про початок реалізації проєкту «ПОЛіДБЕЗ» (Поліція і Діти: інформація і Безпека)- інформаційний центр правової обізнаності та дружнього, комфортного, конструктивного спілкування населення з поліцією.

Проєкт проходитиме в напрямку «Взаємодія поліції та громади на засадах партнерства» та передбачає реконструкцію та перепланування входу (відкрита тераса) до будівлі Відділення поліції № 1 м. Щастя у прозорий, комфортний центр надання інформаційних, правових послуг, що надасть поліції нові можливості – взаємодіяти з населенням, котре буде заходити до інформаційного центру, без психологічної напруги. Центр імплементує функції правової діалогової платформи для молоді та усіх верств населення.

Також в межах проєкту «ПОЛіДБЕЗ» буде проведено низку освітніх та масових заходів, таких як: правові навчальні квести, регулярні тематичні зустрічі з поліцейськими, правові лікбези, молодіжний Рух «Будь пильним, подбай про власну безпеку!».

Цей проєкт було підтримано ще наприкінці минулого року Програмой ООН із відновлення та розбудови миру (договір з ПРООН підписано 26.02.2020), яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.