ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК РОЗРОБКИ ПРОЄКТУ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЩАСТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2024-2027рр

2023-05-15

Відповідно до Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації прогнозних та програмних документів соціально-економічного розвитку об`єднаної територіальної громади, затверджених Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.03.2016 №75, повідомляє про початок розробки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Щастинської міської територіальної громади на 2024-2027 роки.

Підстава для розробки: розпорядження начальника Щастинської міської військвої адміністрації від 15.05.23 № 01/38 «Про утворення Робочої групи з підготовки Програми економічного і соціального розвитку Щастинської міської територіальної громади на 2023-2027 роки,затвердження Положення про неї »

Замовник та виконавець: Щастинська міська військова адміністрація.

Мета проєкту: відновлення та стабілізація економічного розвитку громади, сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості громади, забезпечення належного функціонування інфраструктурних об’єктів, поліпшення якості та доступності суспільних послуг, підвищення соціальних стандартів життя та зростання економічного добробуту населення.

Пропозиції для врахування в проєкті Програми економічного і соціального розвитку  приймаються в письмовій формі на адресу: на електронну адресу shchastya.mva.luhansk@ukr.net

Строк подання пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення (до 20.06.2023 року) про початок розробки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Щастинської громади 2024-207років.

Форма надання:

- ПІБ/назва юридичної особи, мобільний телефон

- Зміст пропозиції(ій)/заходу(ів)

- Потреба в коштах на реалізацію (в грн) та джерело фінансування

- Очикувана ефективність від провадження пропозиції/заходу

- Орієнтовна кількість жителів громади, що отримають користь від провадження пропозиції/заходу

Пропозиції, надані не за формою та після встановленого строку, не розглядаються.