Нагородження проектів - переможців конкурсу «Громада своїми руками»2018

2018-07-30

27 липня у міському Палаці культури відбулись урочистості, присвячені нагородженню сертифікатами переможців проекту «Громада своїми руками».

Вже шостий рік Щастинська міська рада та компанія ДТЕК надає можливість ініціативним мешканцям міста втілити свої ідеї, щодо поліпшення якості життя в місті.

Переможцями стали 15 проектів ініціативних груп мешканців міста Щастя та селища Петропавлівка. На втілення найактуальніших ініціатив громади ДТЕК направить близько 748 тисяч гривень.Усі проекти були направлені на привернення уваги громадськості до проблем здорового способу життя, навколишнього середовища, поліпшення інфраструктурита розвитку молоді, як особистості.

На нагороджені були присутні: в.о. міського голови, секретар ради м.Щастя Богиня О.О., секретар Петропавлівської селищної ради Тріщенко О.П. та директор ДТЕК Луганська ТЕС Валантір С.М. Вони нагородили проектантів сертифікатами та висловили багато гарних привітань на адресу учасників конкурсу і теплих побажань в реалізації задуманого.

Директор ДТЕК Луганська ТЕС також виділив особливий грант цього року – «Великий грант 2018» «Розвиток культурного життя жителів Щастинської об’єднаної громади», через придбання великої вуличної пересувної сцени, вартістю 500 000 гривень.

Дякуємо щиро від імені усієї Щастинської об'єднаної громади нашим українським  партнерам, завдяки яким, наша молодь активізувалася та повірила у власні сили - діяти!