Грошова допомога ВПО Щастинської міської територіальної громади

2023-05-15

Програма соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб, з числа жителів Щастинської міської територіальної громади Луганської області, на 2023 рік

Дія Програми поширюється на жителів Щастинської міської територіальної громади, які стали на облік як ВПО у приймаючих громадах після 24.02.2022р., та ВПО Щастинської міської міської територіальної громади, які повторно перемістилися після 24.02.2022р. та перебувають на підконтрольній Уряду Україні території.
Розмір одноразової допомоги визначає комісія у кожному конкретному випадку, залежно від складності проблеми заявника.
Грошова допомога виплачується у розмірі:
  • 2 000 грн – для осіб віком від 18 років;
  • 3 000 грн – для дітей (до 18 років);
  • 5000,00 грн. – для осіб з інвалідністю;
  • Хворим на онкологічні захворювання – до 30 000,00 грн.
Документи надаються заявником особисто за адресою: м.Дніпро, вул. П.Калнишевського, 27К (з 10:30 до 14:30) або засобами поштового зв'язку (у такому разі кожна копія документу візується підписом заявника з поміткою "згідно оригіналу" та датою):
- Копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
- Копія паспорта (1, 2, 11, 12 сторінки) або ID-картки з витягом до неї.
- Копія ідентифікаційного номера (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті).
- Довідка з банку «ПриватБанк» або «Ощадбанк» про реквізити відкритого рахунку картки для виплат заявника.
- Копії свідоцтва про народження дітей (за необхідності).
- Рішення (розпорядження) органу опіки та піклування про встановлення опіки над дітьми (за наявності).
- Копія довідки МСЕК про встановлення інвалідності (для осіб з інвалідністю).
- Заява на обробку персональних даних заявника та членів його сім’ї.
- Інші документи можуть подаватись лише при наявності відповідного волевиявлення заявника.
Контактний телефон для довідок та уточнення адреси відправки засобами поштового зв'язку: +380 68 114 1377: +380 68 114 1377

Попередня гугл-форма: