День знань в місті Щастя

2016-09-02

Перше вересня вчителі  та школярі міста Щастя як ніколи очікували з нетерпінням, з надією на спокійний і мирний навчальний рік. Проте в життя містечка, розташованого на лінії розмежування, знову безжально увірвалася війна. Ніч напередодні  1 вересня багато жителів провели в підвалах, в невідомості і невизначеності.

Проте рівно о 8.00 1 вересня 2016 року на урочистій лінійці рівними шеренгами вишикувалися маленькі герої - жителі міста Щастя. Три шкільних установи святкували День знань. Маленькі першокласники і майбутні випускники були в центрі уваги.

Перший дзвінок, поважні гості, квіти і усмішки, подарунки, радість і очікування звичайних, мирних шкільних уроків - так пройшов День знань в місті Щастя.

Організаційно-інформаційний відділ Щастинської міської ради