АМУ підвущує обізнаність щастинців щодо реформ та процесів врядування на основі громадської участі

2020-07-20

Сьогодні, 20 липня, у місті Щастя Асоціація міст України розпочала дводенний навчальний тренінг на тему "Підвищення обізнаності щодо реформ та процесів врядування на основі громадської участі". Представники адміністрації та комунальних установ, громадські лідери та активісти вивчають законодавство щодо децентралізації, обговорюють новий територіальний устрій України. Питання проведення перших виборів у Щастинську громаду залежить від рішення ЦВК, нагадала виконавчий директор Луганського регіонального відділення Асоціації міст України Наталія Бойко.  На території Луганської області утворено 24 ОТГ, але тільки 18 пройшли місцеві вибори, решта шість утворилися протягом 2015-2019 років, але Центральна виборча комісія не оголошую місцеві вибори у громадах, які розташовані на лінії зіткнення.

Поки що громада готує кадровий резерв і вивчає стандарти передачі повноважень, створення ланки партнерських стосунків та комунікацій, стратегічне планування та проектний менеджмент.