6 липня у Щасті відбувся концерт "Народної філармонії"

2016-07-08

6 липня біля будинку культури відбувся концерт "Народної філармонії" - проекту, організованого молодою співачкою Русланою Лоцман, ученицею Ніни Матвієнко, яка за час військових дій дала 170 концертів у зоні АТО. «Філармонія на колесах», в яку входять: народна артистка України Оксана Нікітюк, бард із Києва Володимир Самайда, гуморист з ЧеркасОлександр Лоцман, кінорежисер із Києва Дмитро Глухенький, солістки ВІА "Смерічка" Наталія Шолєва і Будник-Клоцька, солістка національної філармонії Тетяна Школьна, проїхала з концертами весь схід України. В нашому місті в їх виконанні зі сцени прозвучали українські народні пісні, гуморески, а разом з глядачами артисти співали «Рідна мати моя», «Два кольори», «Чорнобривці»... Проект розвивається і розширюється, у ньому також беруть участь українські артисти Раїса Недашківська, Фемій Мустафаєв, Володимир Талашко, Леся Горова і Тарас Компаніченко, а також групи «Горлиця», «Тарута» та інші. Артисти пообіцяли, що ще не раз приїдуть в наше місто, щоб подарувати його жителям красу народної пісні, радість і позитивний настрій. Будемо з нетерпінням чекати наступний приїзд "Філармонії на колесах".

Організаційно-інформаційнийвідділ Щастинської міської ради