1 червня - Міжнародний день захисту дітей

2018-05-31

Щороку, в перший день літа, ми відзначаємо свято маленьких громадян нашого міста – Міжнародний день захисту дітей.

Це свято радості та одвічної надії. Адже, діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше натхнення. Саме в них ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Дорогі юні друзі! Виконавчий комітет Щастинської міської ради від щирого серця вітає вас з теплим та прекрасним святом. Наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними людьми. Щохвилини, щодня будьте радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях, і батьки, які дали вам життя, будуть пишатися вами.

Бажаємо вам  міцного здоров'я, успіхів, радісного та неймовірного відпочинку під час літніх канікул! А навколишній світ та близькі люди кожного дня зігрівають теплом і любов'ю ваші серця.