ЗВІТ ДЕПУТАТА Щастинської міської ради VI скликання Швидунової Марини Павлівни

ЗВІТ ДЕПУТАТА

Щастинської  міської ради VI скликання

Швидунової Марини Павлівни

(На виконання п.1 ст.16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»)

Звітний період:  2016 р.

Контактні дані :

- контактний телефон: 050-94-01-028                                                                        - електронна пошта:  Shvidunova11@ukr.net                                                                           - адреса приймальні: м. Щастя, вул. Дружби,2а

Прийом громадян – перший вівторок місяця з 11.00 до 12.00 год.

Назва комісії та назва посади в комісії - секретар постійної комісії міської ради з питань  благоустрою, екології та землекористування

Вважаю, що робота депутата полягає в тому, щоб брати участь у вирішенні проблем мешканців міста та загальноміських питань.

Тому,  як член постійної комісії Щастинської міської ради VI скликання « По благоустрою, екології та землекористуванню» приймала участь у роботі  засідань комісії, засіданнях, як чергових ,так і позачергових  сесій Щастинської міської ради.

За звітний період ( 2016 рік) відбулося 9 пленарних засідань Щастинської міської ради.

За звітний період:

-  не приймала участь у засіданні комісії 11.08.2016р.- відпустка.

- не приймала участь у засіданні сесії 18.08.2016р.- відпустка.

На всіх інших засіданнях комісії та сесіях була присутня та приймала участь у їх роботі, брала участь  в обговоренні питань порядку денного.

Як депутат Щастинської міської ради входжу до складу постійно діючої комісії з обстеження зелених насаджень на території м.Щастя.

За 2016 рік комісією було складено 14 актів з обстеження зелених насаджень, пов’язаних з видаленням аварійних та сухих дерев.

За звітний період  за проханням громадян складено 30 актів обстеження житлових умов.

Скарг на відмову складання необхідних документів з боку виборців на мене не надходило.

Вважаю,моя діяльність,як депутата місцевої ради сприяла вирішенню питань,  необхідних для життєдіяльності громадян м. Щастя.

Щастинської міської ради                                   М.П.Швидунова