ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЩАСТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії з захисту прав споживачів.

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЩАСТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Основні вимоги до кандидатів:

-         повна вища економічна або юридична освіта, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста;

-         без вимог до стажу роботи;

-         знання української мови;

-         досвід роботи на комп’ютері

Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня опублікування цього оголошення про проведення конкурсу.

Документи приймаються за адресою: м.Щастя, пл.Міра, 9, кабінет начальника організаційно-інформаційного відділу, з 9.00 до 16.00, перерва з 13.00 до 13.45, тел.: 96-08-51.

Додаткова інформація щодо основних службових обов'язків, розміру та умов оплати праці надається начальником організаційно-інформаційного відділу.

Дата:
2013-10-17