"Щодо змін до форм книги обліку розрахункових операцій на РРО" ДПІ у Жовтневому районі м. Луганська

Щодо змін до форм книги обліку розрахункових операцій на РРО

ДПІ у Жовтневому районі м. Луганська повідомляє, що 18 жовтня 2013 року набрав чинності наказ Міндоходів від 28.08.2013р. №417 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій».

Порядком реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 28.08.2013р. №417, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 19.09.2013р. за №1618/24150 (далі – Порядок №417), внесено зміни до форм книг обліку розрахункових операцій на РРО та на господарську одиницю (далі – книга ОРО).

При заповненні розділів книги ОРО за формою, встановленою Порядком №417, до внесення відповідних змін до чинного нормативно-правового акта, субєкту господарювання необхідно враховувати наступне.

У розділі 3 «Облік розрахункових квитанцій» книги ОРО на РРО у графі «Номери фіскальних чеків за контрольною стрічкою» вносяться дані першого фіскального чека на початок робочого дня та дані останнього фіскального чека перед виходом РРО з ладу, у графі 3 «Початок використання» та графі 4 «Закінчення використання» зазначається дата, час та серія, номер розрахункової квитанції. У розділі «Облік розрахункових квитанцій та руху готівки» книги ОРО на господарську одиницю: у графі 3 «Сума готівки» заповнюється інформація про службове внесення та службову видачу, у рафі 4 «Сума розрахунків» вносяться дані про загальну суму розрахунків та за ставкою ПДВ 20%.

ДПІ у Жовтневому районі м. Луганська

Дата: