Щодо проведення Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості "Веселка миру"

Міністерство молоді та спорту України інформує про те, що у рамках діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» та Словацької організації «Амос» спільно з мерією м. Стара Любовня (Словацька Республіка) з 15 по 18 вересня 2016 року передбачається проведення Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру»

Метою Фестивалю є популяризація європейських цінностей, зокрема здорового способу життя, зміцнення взаємодії між дітьми та молоддю різних країн заради миру та майбутнього.
Участь у Фестивалі братимуть діти і молодь України та Словацької Республіки в місті Стара Любовня (Словаччина).

Під час Фестивалю відбудуться: конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я»; виступи різних вокальних, хореографічних, театральних колективів; конкурс образотворчого, декоративно-ужиткового та прикладного мистецтва тощо.

За додатковою інформацією прохання звертатися до представників Організаційного комітету Фестивалю за телефонами: 044-501-01-15; 044-400-43-01; 067-407-77-98; 050-447-49-68; 093-214-64-17.

З Положенням про проведення Фестивалю, орієнтовною програма Фестивалю, переліком документів, необхідних для оформлення шенгенської візи можна ознайомитися на сайті www.sds.in.ua

Дата:
2016-07-26