Від 16.08.2011 р.№70 "Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу архітектури і землекористування-головного архітектора"

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЩАСТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 16 .08.2011 р.

м. Щастя

Про проведення конкурсу

на заміщення  вакантної посади

начальника відділу архітектури

і землекористування - головного

архітектора

У зв’язку з наявністю вакантної посади начальника відділу архітектури і землекористування – головного архітектора,  на підставі ст.ст. 5,10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” , керуючись Постановою КМУ від 15.02.2002 р. № 169  “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»”( із змінами і доповненнями):

1. Оголосити конкурс  на заміщення вакантної посади  начальника відділу архітектури і землекористування – головного архітектора.

2. Опублікувати оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу архітектури і землекористування – головного архітектора в громадсько- політичній газеті «Жизнь Луганска». Додається на 1 аркуші.

3. Надіслати повідомлення про проведення конкурсу на заміщення вакантної  посади  начальника відділу архітектури і землекористування – головного архітектора  у  Луганський міський центр  зайнятості населення.

4. Секретарю виконавчого комітету Щастинської міської ради Писаренко І.М. здійснити необхідні заходи, пов’язані з виданням даного розпорядження відповідно до розпорядження Щастинського міського голови від 20.07.2011р. №62 «Про деякі питання щодо оприлюднення публічної інформації, яка міститься в актах місцевого самоврядування».

5. Створити   конкурсну комісію для проведення іспиту та відбору кандидатів на заміщення вакантної посади  начальника відділу архітектури і землекористування – головного архітектора у складі:

-          голова комісії – Валуйсков Є. М.– заступник міського голови;

-          секретар комісії – Писаренко І.М. – секретар виконавчого комітету;

члени комісії:

-          Богиня О.О. – секретар ради;

-          Клімкова С.М. -  заступник міського голови, начальник відділу планування, бухобліку та звітності.

-          Авраменко В.Д.  - спеціаліст Iкатегорії юрисконсульт.

5. Відповідальність за виконання цього розпорядження  покласти на секретаря виконавчого комітету Писаренко І.М.

Міський голова                                                              В.Л. Живлюк

від 16.08.2011р. № 70

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЩАСТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади начальника відділу архітектури і

землекористування – головного архітектора.

Основні вимоги до кандидатів

-         повна вища архітектурна освіта;

-         стаж роботи за фахом не менше 3 років;

-         знання української мови;

-         досвід роботи на комп’ютері.

Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня опублікування цього оголошення про проведення конкурсу.

Документи приймаються за адресою: м. Щастя, пл. Міра, 9, кабінет секретаря виконавчого комітету, з 9.00 до 16.00, перерва з 13.00 до 13.45, тел.: 96-08-52.

Додаткова інформація щодо основних службових обов’язків, розміру та умов

оплати надається секретарем виконавчого комітету.