Від 15.08.2011р. №69 "Про затвердження штатного розпису виконавчого комітету Щастинської міської ради"

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЩАСТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РО З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

” 15”  08  2011р. №  69

м. Щастя

„Про затвердження штатного розпису

виконавчого комітету

Щастинської міської ради ”

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетним Кодексом України,  Постановою Кабінету Міністрів України  від 09.03.2006 року № 268 „Про упорядкування структури та умов праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” із змінами та доповненнями, наказом Міністерства праці України від 02.10.1996р. № 77 „Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів”,  рішенням сесії Щастинської міської ради „Про внесення змін в структуру виконавчого комітету Щастинської міської ради   № 13/2 від  29.07.2011р.

1. З 01.08.201рвнести  до штатного розпису виконавчого комітету  Щастинської міської ради зміни, згідно додатку 1 до цього розпорядження.

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови, начальника відділу планування, бухобліку та звітності  Клімкову С.М.

Міський голова                                                 В.Л.Живлюк

Прикрепленный документ: