РОЗПОРЯДЖЕННЯ міського голови № 71 від 18.08.2011р. "Про виконання рішення X сесії Щастинської міської ради VI скликання № 10/6 від 31.05.2011р."

Виконавчий комітет Щастинської міської ради

міського голови

18.08.2011р.

м.Щастя

Про виконання рішення X сесії

Щастинської міської ради VI скликання

№ 10/6 від 31.05.2011р.

31 травня X сесією Щастинської міської ради VI скликання було прийняте рішення № 10/6, яким за Комунальним закладом «Культурно-спортивний центр «Щастя» на праві оперативного управління було закріплено комплекс стадіону «Енергія».

На виконання пункту 3 прийнятого рішення, -

1.      Директору комунального підприємства «Жилбудсервіс» передати Комунальному закладу «Культурно-спортивний центр «Щастя» комплекс стадіону «Енергія».

2.      З метою організації процедури передачі Комунальному закладу «Культурно-спортивний центр «Щастя» комплексу стадіон «Енергія» та відповідного майна (нерухомого та іншого індивідуально визначеного майна) Комунальному підприємству «Жилбудсервіс» спільно з Комунальним закладом «Культурно-спортивний центр «Щастя» створити робочу комісію для передачі комплексу стадіон «Енергія» та відповідного майна (нерухомого та іншого індивідуально визначеного майна), для чого здійснити всі необхідні організаційно-правові заходи.

3.      Комунальному підприємству «Жилбудсервіс» підготувати перелік майна, що підлягає передачі разом із комплексом стадіону «Енергія» та надати його на узгодження чергової сесії Щастинської міської ради.

4.      Директору комунального підприємства «Жилбудсервіс» після погодження черговою сесією Щастинської міської ради переліку майна, що належить передати разом із комплексом стадіону «Енергія», надати цей перелік робочій комісії.

5.      Акти приймання-передачі комплексу стадіону «Енергія» та іншого майна до 30 вересня 2011 року надати міському голові для затвердження.

6.      Директору Комунального закладу «Культурно-спортивний центр «Щастя» - Войтику Р.В., забезпечити прийом і облік комплексу стадіон «Енергія» і майна у відповідності до «Інструкції з бухгалтерського обліку необоротних активів бюджетних установ», затвердженої наказом Державного казначейства України № 64 від 17.07.2000р. (із змінами і доповненнями).

7.      Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря Щастинської міської ради – Богиню О.О.

В.Л. Живлюк