РІШЕННЯ №16/13 від 25.10.2011 р. "Про передачу в приватну власність шляхом приватизації земельної ділянки площею 0.0595га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: ………"

ЩАСТИНСЬКА МІСЬКА  РАДА

VІ  СКЛИКАННЯ

Х VІ СЕСІЯ

від  25.10.2011 р.

№ 16/ 13

м.Щастя

Про передачу в приватну власність шляхом

приватизації земельної ділянки  площею 0.0595га

для будівництва і обслуговування жилого будинку,

господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

за адресою: ……………………………………………..

громадянці Русановій О.С.

До Щастинської міської ради звернулася громадянка Русанова Олена Сергіївна (ідентифікаційний номер ………………..), яка зареєстрована за адресою: …………………, із заявою про передачу їй в приватну власність шляхом приватизації земельної ділянки площею 0.0595га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою: ……………………….  .

Житловий будинок за адресою: …………………….., належить громадянці Русановій Олені Сергіївні   на підставі  договору  купівлі-продажу  житлового бдинку,  посвідченого Ковальовою Т.А.,  нотаріусом  Луганського  міського  нотаріального округу 04 квітня 2008 року, реєстровий номер 1023. Право власності на зазначений будинок зареєстровано в  реєстровій книзі №2 від 04.04.2008 року за реєстровим № 382.

Згідно  довідки  товариства  з  обмеженою відповідальністю «Геос»  за матеріалами геодезичної   зйомки  фактична    площа  земельної    ділянки    за  адресою:  …………………….  становить 0.0595га.

Керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи позитивне узгодження постійної  комісії  з питань  благоустрою, екології та землекористування Щастинська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати громадянці Русановій О.С., яка зареєстрована за адресою: ………….,

……………………….., в приватну власність шляхом приватизації земельну

ділянку площею 0.0595га  для будівництва і обслуговування жилого будинку,

господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою: …………..  .

1. Громадянці Русановій О.С. оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку, зазначену в п.1 цього рішення, згідно чинного законодавства.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Щастинської міської ради з питань  благоустрою, екології та землекористування (Шишков А.О.).

В.о. міського голови

cекретар  ради                                                                                                       О.О. Богиня