РІШЕННЯ №16/11 від 25.10.2011 р. "Про передачу в приватну власність шляхом приватизації земельної ділянки …………….. на ділянці ….. площею 0.0644га для ведення садівництва в садовому товаристві …………. громадянці Канаєвій О.Ю. "

ЩАСТИНСЬКА МІСЬКА  РАДА

VІ  СКЛИКАННЯ

Х VІ СЕСІЯ

від  25.10.2011 р.

№ 16/ 11

м.Щастя

Про передачу в приватну власність шляхом

приватизації земельної ділянки  ……………..

на ділянці ….. площею 0.0644га  для ведення

садівництва в садовому товаристві ………….

громадянці Канаєвій О.Ю.

До Щастинської міської ради звернулася громадянка Канаєва Ольга Юріївна (ідентифікаційний номер …………………), яка зареєстрована за адресою: …………………, із заявою про передачу їй  в приватну власність шляхом приватизації земельної ділянки № …………  площею 0.0644га  для ведення садівництва у садовому товаристві ………………… .

Згідно довідки Луганського міськрайонного виробничого відділу Луганської регіональної філії ДП «Центр ДЗК» № 100 від 02.09.2011р., за матеріалами геодезичної зйомки фактична площа земельної ділянки № …… на ділянці …. садового  товариства …………… становить 0.0644га.

Керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи позитивне узгодження постійної  комісії  з питань  благоустрою, екології та землекористування Щастинська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати громадянці Канаєвій Ользі Юріївні, яка зареєстрована за адресою: ………………, в приватну власність шляхом приватизації земельну ділянку № ….  на ділянці …  площею 0.0644га  для ведення садівництва в садовому товаристві …………….  .
  2. Громадянці Канаєвій  О.Ю. оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку, зазначену в п. 1 цього рішення, згідно чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Щастинської міської ради з питань  благоустрою, екології та землекористування (Шишков А.О.).

В.о. міського голови

секретар  ради                                                                                                   О.О. Богиня