Рішення №16/10 від 25.10.2011 "Про передачу в приватну власність шляхом приватизації земельної ділянки № ………… площею 0.0568га для ведення садівництва в садовому товаристві ………… на ділянці … , громадянину Пасенюку П.І."

ЩАСТИНСЬКА МІСЬКА  РАДА

VІ  СКЛИКАННЯ

Х VІ СЕСІЯ

від 25.10.2011р.

№ 16/ 10

м.Щастя

Про передачу в приватну власність шляхом

приватизації земельної ділянки № …………

площею 0.0568га  для ведення садівництва в

садовому товаристві ………… на ділянці … ,

громадянину Пасенюку П.І.

До Щастинської міської ради звернувся громадянин  Пасенюк Петро Іванович (ідентифікаційний номер ……………..), зареєстрований за адресою: ………………,   із заявою про передачу йому в приватну власність шляхом приватизації земельної ділянки № ……….  площею 0.0568га  для ведення садівництва у садовому товаристві ………… на ділянці  ……….  .

Згідно довідки Луганського комунального землевпорядного підприємства за матеріалами геодезичної зйомки фактична площа земельної ділянки № ……… на ділянці … садового товариства «Зелена Поляна» становить 0.0568га.

Керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи позитивне узгодження постійної  комісії  з питань  благоустрою, екології та землекористування Щастинська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати громадянину Пасенюку Петру Івановичу, зареєстрованому за адресою : ……………… в приватну власність шляхом приватизації земельну ділянку № ……..  площею 0.0568га  для ведення садівництва в садовому товаристві …………. на ділянці ….  .
  2. Громадянину Пасенюку П.І. оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку, зазначену в п. 1 цього рішення, згідно чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Щастинської міської ради з питань  благоустрою, екології та землекористування (Шишков О.А.).

В.о. міського голови

секретар  ради                                                                                          О.О. Богиня