Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення Щастинської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Щастя та акцизного податку на 2018 рік»

Повідомлення

про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення  Щастинської міської ради  «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Щастя та акцизного податку на 2018 рік»

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб'єктів господарювання, їх об'єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики, на офіційному сайті Щастинської міської ради   та в засобі масової інформації – громадсько-політичній  газеті «Счастьенские вести»розміщено повідомлення про оприлюднення регуляторного акта,  проект регуляторного акта - проект рішення  Щастинської міської ради  «Про встановлення місцевих податків і зборів у                 м. Щастя та акцизного податку на 2018 рік»та аналіз його регуляторного впливу.

Адреса розробника проекту, якому слід надсилати зауваження і пропозиції та при необхідності ознайомитися з додатковими матеріалами:

Щастинська міська  ради,  поштова адреса: 91480, Луганська  область, місто Щастя, площа                 Миру, 9,  телефон: (0642 )96-08-53,  (0642 )96-07-44.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються протягом місяця з дня офіційного оприлюднення.

Дата:
2017-05-31