ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ФОРМУВАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ

ПРО ПОЧАТОК ФОРМУВАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» Щастинська міська військово-цивільної адміністрація Щастинського району Луганської областіоголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи  «Центр надання соціальних послуг Щастинської міської військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області».

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як п’ять осіб.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги», а саме:

1) уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;

2) отримувачі соціальних послуг;

3) надавачі соціальних послуг;

4) об’єднання працівників системи надання соціальних послуг;

5) об’єднання надавачів соціальних послуг;

6) об’єднання отримувачів соціальних послуг.

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники того надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, в якому проводиться конкурс на зайняття посади директора.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна надавати протягом 10 календарних днів з дати оприлюднення оголошення, за адресою: Луганська область, Новоайдарський район, м. Щастя, пл. Міра, 9, Щастинська міська військово-цивільна адміністрація Щастинського району Луганської області,начальник загального відділу Лапигіна Ольга Сергіївна, з понеділка по п’ятницю з 800 до 1600, перерва з 1300 до 1345, тел.: (0642) 96-18-98, e-mail: 43982093@mail.gov.ua.

Начальник загального відділу                                                                   Ольга ЛАПИГІНА

Дата:
2021-06-07