Розпорядження міського голови №81 від 23.09.2011р. "Про створення конкурсної комісії з питань проведення конкурсу на право оренди майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Щастя"

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЩАСТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 23.09.2011р.

м.Щастя

"Про створення конкурсної комісії

з питань проведення конкурсу на право

оренди майна, яке перебуває у комунальній

власності територіальної громади м. Щастя"

Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком проведення конкурсу на право оренди  майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м.Щастя, затвердженого рішенням Щастинської міської ради Vскликання від 31.07.2007р. № 12/4 :

1.Створити конкурсну комісію з питань проведення конкурсу на право оренди майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Щастя у складі:

Голова комісії – Івановський Сергій Олексійович, заступник міського голови.

Заступник голови комісії – Валуйсков Євген Миколайович, заступник міського голови.

Секретар комісії – Авраменко Валерія Данилівна, спеціаліст Iкатегорії юрисконсульт.

Члени комісії:        Богиня Олександр  Олександрович, секретар ради.

Золотарьов Роман Геннадійович, спеціаліст  Iкатегорії юрисконсульт.

2. Секретарю виконавчого комітету Щастинської міської ради Писаренко І.М. ознайомити

відповідальних осіб з цим розпорядженням.

Міський голова                                                  В.Л. Живлюк