РІШЕННЯ №145 від 22.11.2011 р. "Провнесення змін до Перелiку послуг, якi не входять до складу тарифу на послуги з утримання будинкiв i споруд та прибудинкових територiй i можуть надаватисянаселенню та юридичним особам комунальним підприємством..."

Щастинська міська Рада

від    22.11.2011р.

м. Щастя

«Провнесення змін до Перелiку послуг, якi не

входять до складу тарифу на послуги з утримання
 будинкiв i споруд та прибудинкових територiй i

можуть надаватисянаселенню та юридичним особам

комунальним підприємством«Жилбудсервіс»за окрему плату»

Керуючись Законом України «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Законом України «Про житлово-комунальнiпослуги» та п. 1 ст. 67 Господарського кодексу України, Законом України «Про метрологiю та метрологiчну діяльність»,з метою впорядкування iконтролю за дiяльнiстю комунального підприємства «Жилбудсервіс»,  виконавчий комітет Щастинської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.  Унести до Перелікупослуг, якi не входять до складу тарифу на послуги з утримання будинків i споруд та прибудинкових територій i можуть надаватися населенню та юридичним особам комунальним підприємством «Жилбудсервіс»  за окрему плату, затвердженого рішенням виконавчого комітету Щастинської міської ради від 29.01.2008р. №13змiни, що додаються.

2.  Контроль за виконанням прийнятого рішення покласти на заступника  міського голови Валуйского Є.М.

Міський голова                                             В.Л. Живлюк