РІШЕННЯ №138/2 від 09.11.2011 р. "Про надання громадянину Паровішніку Є.П. дозволу на перепланування квартири № 6 за адресою: ……"

ЩАСТИНСЬКА  МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

від  09.11.2011р.

№ 138/2

м. Щастя

Про надання громадянину Паровішніку Є.П.

дозволу на перепланування квартири № 6 за

адресою: ……

До виконавчого комітету Щастинської міської ради звернувся громадянин Паровішнік Євген Петрович із заявою від 02.11.2011р. б/н (вхідний від 02.11.2011р. № П-515) про надання дозволу на перепланування квартири № 6 за адресою: ……, згідно з проектом «Перепланування квартири за адресою:……», розробленого КП «Жилбудсервіс» 30.08.2011р., який додається до його заяви.

Квартира № 6 за адресою:……, належить громадянину Паровішніку Є.П. на підставі свідоцтва про право власності на житло від 11.12.2006р., посвідченого Управлінням Луганської міської ради з питань житлового господарства та приватизації житла та виданого за розпорядженням № 2995 від 11.12.2006р.  Право приватної власності на квартиру зареєстровано управлінням Луганської міської ради з питань житлового господарства та приватизації житла в реєстровій книзі за № 21/975.

Враховуючи вищевикладене, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.152 Житлового кодексу Української РСР, Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005р. № 76, з урахуванням доданого проекту, а також відповідність його містобудівній документації, державним стандартам, іншим діючим нормам та правилам, виконавчий комітет Щастинської міської ради

В И Р І Ш И В :

1.    Дозволити громадянину Паровішніку Євгену Петровичу перепланування квартири № 6 за адресою:……(без зміни її функціонального призначення) згідно з проектом, який додається до цього рішення.

2. Громадянину Паровішніку Є.П. перепланування квартири виконати згідно з робочим проектом, про який йде мова у п.1 цього рішення, відповідно до якого загальна площа квартири після здійснення робіт з перепланування квартири буде складати 42,8 м2, а житлова площа – 29,6 м2.

3.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Івановського С.О.

Міський голова                                  Живлюк В.Л.