РІШЕННЯ №138/1 від 09.11.2011 р. "Про надання громадянам Сидоренко Г.А. та Сидоренку І.Я. дозволу на перепланування квартири № 47 за адресою: ……"

ЩАСТИНСЬКА  МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

від  09.11.2011р.

№ 138/1

м. Щастя

Про надання громадянам Сидоренко Г.А.

та  Сидоренку І.Я.  дозволу   на

перепланування квартири № 47 за

адресою: ……

До виконавчого комітету Щастинської міської ради звернулися громадяни Сидоренко Ганна Іванівна та Сидоренко Іван Якович із заявою від 01.11.2011р. б/н (вхідний від 02.11.2011р. № С-516) про надання дозволу на перепланування квартири № 47 за адресою: ……, згідно з проектом «Перепланування квартири за адресою: ……», розробленого КП «Жилбудсервіс» 22.08.2011р., який додається до їх заяви.

Квартира № 47 за адресою……, належить громадянам Сидоренко Г.І. та Сидоренку І.Я. на підставі свідоцтва на право власності на житло, виданого згідно з наказом № 645 від 18.10.1994р. Луганською ГРЕС. Право приватної власності на квартиру зареєстровано державним комунальним підприємством «Бюро технічної інвентаризації» м.Луганська 14.03.1995 р. в реєстровій книзі 8/1196.

Враховуючи вищевикладене, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.152 Житлового кодексу Української РСР, Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005р. № 76, з урахуванням доданого проекту, а також відповідність його містобудівній документації, державним стандартам, іншим діючим нормам та правилам, виконавчий комітет Щастинської міської ради

В И Р І Ш И В :

1.    Дозволити громадянам Сидоренко Ганні Іванівні та Сидоренку Івану Яковичу перепланування квартири № 47 за адресою……(без зміни її функціонального призначення) згідно з проектом, який додається до цього рішення.

2. Громадянам Сидоренко Г.І. та Сидоренку І.Я. перепланування квартири виконати згідно з робочим проектом, про який йде мова у п.1 цього рішення, відповідно до якого загальна площа квартири після здійснення робіт з перепланування квартири буде складати 48 м2, а житлова площа – 28,2 м2.

3.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Івановського С.О.

Міський голова                                    Живлюк В.Л.