РІШЕННЯ №138 від 09.11.2011 р. "Про надання громадянці Лаврусь А.І. дозволу на перепланування квартири №5 за адресою: ………"

ЩАСТИНСЬКА  МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

від 09.11.2011р.

м. Щастя

Про надання громадянці Лаврусь А.І.

дозволу на перепланування квартири

№ 5  за  адресою: ………

До виконавчого комітету Щастинської мііської ради звернулася громадянка Лаврусь Антоніна Іванівна із заявою від 28.10.2011р. б/н (вхідний від 28.10.2011р. № Л-504) про надання дозволу на перепланування квартири № 5 за адресою……, згідно з проектом «Перепланування квартири № 5 за адресою: …….», розробленого ПП «Свєтличний» 24.10.2011р., який додається до її заяви.

Квартира № 5 за адресою…….., належить громадянці Лаврусь А.І. на підставі свідоцтва на право власності на житло, виданого згідно з наказом № 285 від 25.05.1995р. Луганською ГРЕС.  Право приватної власності на квартиру № 5 за адресою: …….., зареєстровано державним комунальним підприємством «Бюро технічної інвентаризації» м.Луганська 20.07.1995р. в реєстровій книзі 8/1318.

Враховуючи вищевикладене, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.152 Житлового кодексу Української РСР, Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005р. № 76, з урахуванням доданого проекту, а також відповідність його містобудівній документації, державним стандартам, іншим діючим нормам та правилам, виконавчий комітет Щастинської міської ради

В И Р І Ш И В :

1.    Дозволити громадянці Лаврусь Антоніні Іванівні перепланування квартири № 5 за адресою: ……..(без зміни її функціонального призначення) згідно з проектом, який додається до цього рішення.

2. Громадянці Лаврусь А.І. перепланування квартири виконати згідно з робочим проектом, про який йде мова у п.1 цього рішення, відповідно до якого загальна площа квартири після здійснення робіт з перепланування квартири буде складати 47,4 м2, а житлова площа – 29,3 м2.

3.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Івановського С.О.

Міський голова                                Живлюк В.Л.