РІШЕННЯ №137 від 09.11.2011 р. "Про оформлення права власності на очисні спорудження госпобутових стоків, розташовані за адресою:……, за територіальною громадою м.Щастя в особі Щастинської міської ради"

ЩАСТИНСЬКА МІСЬКА РАДА

від 09.11.2011р.

м. Щастя

Про оформлення права власності  на

очисні спорудження госпобутових

стоків, розташовані за адресою:……,

за територіальною громадою м.Щастя

в особі Щастинської міської ради

Очисні спорудження госппобутових стоків, розташовані за адресою: ……………, зареєстровані за ВАТ "Донбасенерго" на підставі наказу міністерства енергетики та електрифікації України №26 від 07.02.1996р., переліку нерухомого майна до наказу №26 від 07.02.1996р.

Рішенням Щастинської міської ради V скликання XVII сесії від 25.12.2007р.№17/2 погоджено проект договору на передачу до комунальної власності Щастинської міської ради житлового фонду, соціальної інфраструктури та інженерних мереж, що їх обслуговують, права державної власності та власних основних фондів, що знаходяться на балансі СО "Луганськкомуненерго" ВАТ "Донбасенерго".

Укладено договір №89 від 28.12.2007р.щодо передачіу комунальну власність Щастинської міської ради житлового фонду, соціальної інфраструктури та інженерних мереж, що їх обслуговують, права державної власності та власних основних фондів, що знаходяться на балансі СО "Луганськкомуненерго" ВАТ "Донбасенерго", додаткову угоду №1 від 03.01.2008р.до договору №89 від 28.12.2007р.

Актом прийняття-передачі основних засобів від 01.01.2008р.очисні спорудження госппобутових стоків, розташовані заадресою: ………, із державної власності в комунальну власністьтериторіальної громади м.Щастя.

У вересні 2011рокупроведена технічна інвентаризація очисних споруд госпобутових стоків за адресою: ……………..

Розглянувши наведені матеріали, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні", п. 8.1. Тимчасового положення про порядок державної реєстрації прав власності на нерухоме майно, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 07.02.2002 №7/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2010 за №582/17877, виконавчий комітет Щастинської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Оформити право комунальної власності на очисні спорудження госппобутових стоків, які складаються з: літ. А-1 - виробнича будівля з підвалом літ. пд, заг.пл. 654,8 кв.м; літ. Б-1 - блок фільтрів з підвалом літ. пд, заг.пл. 513,5 кв.м; літ. Б1 - біореактор; літ. В-2 - хлораторна з металевими сходами літ. в, заг.пл. 167,0 кв.м; літ. Г-1 - насосна до очищених стоків з підвалом літ. пд, заг.пл. 321,2 кв.м; літ. Д - комплекс гідроспорудження повної біологічної очистки; літ. Ж-Ж4 - мулові майданчики, за адресою: ………за територіальною громадою м.Щастя в особі Щастинської міської ради.

2. Міському комунальному підприємству бюро технічної інвентаризації здійснити реєстрацію права власності нежитлові приміщення, вказані в п. 1 даного рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Івановського С.О.

Міський голова                                                                                    В.Л.Живлюк