РІШЕННЯ №136 від 09.11.2011 р. "Про приватизацію державного житлового фонду, що знаходиться за адресою:… громадянином Конюховим С.М."

Щастинська міська Рада

від 09.11.2011р.

м.Щастя

Про приватизацію державного житлового

фонду, що знаходиться за адресою:………

громадянином Конюховим С.М.

Від наймача житла в будинках державного і комунального житлового фонду Конюхова Сергія Миколайовича надійшла заява на приватизацію квартири, що знаходиться за адресою:………, яка використовується ним та членами його сім’ї на умовах найму. Мешканці квартири, згідно із Законом України «Про приватизацію державного житлового фонду» не мають пільг на безоплатну передачу у власність квартири.

Розглянувши наведені матеріали, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування Україні», Законом України «Про приватизацію державного житлового фонду», Положенням про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженим наказом Міністерства з питань житлового-комунального господарства України № 396 від 16.12.2009р., виконавчий комітет Щастинської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Прохання наймача Конюхова Сергія Миколайовича щодо приватизації квартири в якій він мешкає, що знаходиться за адресою:………., задовольнити і передати вказану квартиру в приватну спільну часткову власність.
  2. Затвердити розрахунок площі, що приватизується безоплатно, вартості надлишків загальної площі квартири (додається на 1 арк).
  3. Доручити комунальному підприємству «Жилбудсервіс» оформити свідоцтво про власність на житло у десятиденний термін і (за необхідності) посвідчення на одержання належних мешканцям квартири житлових чеків на відповідну суму.
  4. Комунальному підприємству «Жилбудсервіс» у десятиденний строк укласти договір з гр.Конюховим С.М. на участь його у витратах на обслуговування та ремонт будинку.
  5. Контроль за виконанням прийнятого рішення покласти на заступника міського голови Валуйскова Є.М.

Міський голова                                                                 В.Л. Живлюк