РІШЕННЯ №134 від 18.10.2011 р. "Про звіт директора комунального підприємства «Жилбудсервіс» за ІІ півріччя 2010 року та І півріччя 2011 року"

ЩАСТИНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

18.10.2011р.

м.Щастя

Про звіт директора комунального

підприємства «Жилбудсервіс» за

ІІ півріччя 2010 року та І півріччя

2011 року

Заслухавши звіт директора комунального підприємства «Жилбудсервіс» (додається на 5 аркушах) Горшковського Сергія Вікторовича про діяльність комунального  підприємства «Жилбудсервіс» за ІІ півріччя 2010 року та І півріччя 2011 року, виконавчий комітет Щастинської міської ради відзначає, що комунальне підприємство «Жилбудсервіс» визначено виконавцем житлово-комунальних послуг в м.Щасті.

Керуючись ст.ст. 29, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Щастинської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Визнати роботу директора комунального підприємства «Жилбудсервіс» за ІІ півріччя 2010 року та І півріччя 2011 року  Горшковського С.В. достатньою.

2. Зобов’язати директора комунального підприємства «Жилбудсервіс» Горшковського С.В.:

2.1. Здійснювати внутрішній фінансовий контроль за повнотою надходжень та за ефективним і раціональним використанням бюджетних коштів.

2.2. Вести пошук нових джерел отримання доходу.

2.3. Інформувати населення міста про роботу установи.

3. Секретарю виконавчого комітету Щастинської міської ради Писаренко І.М. довести звіт про діяльність комунального підприємства «Жилбудсервіс» за ІІ півріччя 2010 року та І півріччя 2011 року до відома мешканців міста шляхом публікації в газеті «Счастьенские вести».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря Щастинської міської ради Богиню О.О.

В.о. міського голови

Секретар ради                                                                                     Богиня О.О.