РІШЕННЯ №132 від 16.08.2011 р. "Про постановку на квартирний облік замісцемпроживання гр. Бобришева О.В."

Щастинська міська Рада

від 18.10.2011р.

м. Щастя

"Про постановку на квартирний облік

замісцемпроживання гр. Бобришева О.В."

У виконавчий комітет  Щастинської міської ради звернувся громадянин Бобришев Олександр Васильович  з клопотанням  про постановку на квартирну чергу  у зв’язку з проживанням в гуртожитку за адресою: ..................

Розглянувши надані матеріали, враховуючи рішення  міської житлової комісії (протокол № 4 від 14.10.2011р.), керуючись Житловим Кодексом Української РСР, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.22 Законом України «Про міліцію»,  Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, виконавчий комітет Щастинської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.         Затвердити наведені матеріали і взяти на квартирний облік за місцем проживання у виконавчому комітеті Щастинської міської ради із занесенням у списки на першочергове отримання житла :

-          Бобришева Олександра Васильовича   складом сім’ї  1 особа у відповідності із ст.45  ЖК Української РСР.

2. Контроль за виконанням прийнятого рішення покласти на заступника  міського  голови Івановського С.О.

Виконуючий обов’язки міського голови,

секретар ради                                                                                      О.О. Богиня