РІШЕННЯ №126 від 18.10.2011р. "Про оформлення права власності на нежитлове приміщення № 6, розташоване за адресою: м.Луганськ, м.Щастя, кв.Енєргєтіков, 1а, за територіальною громадою м.Луганська в особі Луганської міської ради"

ЩАСТИНСЬКА МІСЬКА РАДА

Від18.10.2011р.

м.Щастя

Про  оформлення  права  власності  на

нежитлове приміщення № 6, розташоване

за   адресою:   м.Луганськ,   м.Щастя,

кв.Енєргєтіков, 1а, за територіальною

громадою м.Луганська в особі Луганської

міської ради

До виконавчого комітету Щастинської міської ради звернувся комунальний позашкільний навчальний заклад Школа мистецтв естетичного виховання № 5 м.Луганська з заявою про оформлення права власності на нежитлове приміщення № 6, розташоване за адресою: м.Щастя, кв.Енєргєтіков, 1а.

Рішенням Щастинської міської ради V скликання XV сесії від 27.11.2007р. №17/6 передано безкоштовно до комунальної власності територіальної громади м.Луганська вбудоване нежитлове приміщення розташоване заадресою: м.Щастя, кв.Енєргєтіков, 1а.

Згідно зрішеннямЛуганської міської ради V скликання 29 сесіївід 25.01.2008р. №29/4 прийнято безоплатно за актом прийняття-передачі у комунальну власність територіальної громади м.Луганська вбудоване нежитлове приміщення,загальною площею980 кв.м., розташоване заадресою: Луганська область, м.Щастя, кв.Енєргєтіков, 1а.

За актом прийняття-передачі основних засобів №1 від 01.02.2008р.нежитлове приміщення, розташоване заадресою: Луганська область, м.Щастя, кв.Енєргєтіков, 1а, передано із комунальної власності територіальної громади м.Щастя у комунальну власність територіальної громади м.Луганська (на баланс комунального позашкільного навчального закладу Школи мистецтв естетичного виховання №5 м.Луганська).

Рішенням виконавчого комітету Щастинської міської ради №14 від 16.02.2011р.комунальному позашкільному навчальному закладу Школі мистецтв естетичного виховання №5 м.Луганська присвоєно адресу: м.Щастя, кв.Енєргєтіков, 1а, нежитлове приміщення №6.

У березні 2011р. на замовлення комунального позашкільного навчального закладуШколи мистецтв естетичного виховання №5 м.Луганська була проведена технічна інвентаризація нежитлового приміщення №6 з окремим зовнішнім входомта ґанком,за адресою: м.Щастя, кв.Енєргєтіков, 1а, за результатами якої була встановлена загальна площа1098,5 кв.м.(узагальному користуванні:з підвалу5– коридор , 4– коридор).

Розглянувши наведені матеріали, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» (із змінами і доповненнями), п. 8.1. «Тимчасового положення про порядок державної реєстрації прав власності на нерухоме майно», затвердженого наказом Міністерства юстиції України 07.02.2002р. №7/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2010р. за №582/17877, виконавчий комітет Щастинської міської ради

ВИРІШИВ:

1.     Оформити право комунальної власності на нежитловеприміщення №6 з окремим зовнішнім входомта ґанком, яке складається з:

-        підвалу (приміщення 28-33), площею106,3 кв.м.;

-        І-го поверху (приміщення 34-36), площею42,8 кв.м.;

-        ІІ-го поверху (приміщення 1-13, 37-51), площею485,8 кв.м.;

-        ІІІ-го поверху (приміщення 14-27, 52-64), площею463,6 кв.м.;

загальною площею1098,5 кв.м., за адресою: м.Щастя, кв.Енєргєтіков, 1а(узагальному користуванні: з підвалу 5 – коридор, 4 – коридор)за територіальною громадою м.Луганська в особі Луганської міської ради.

2.   Міському комунальному підприємству бюро технічної інвентаризації м.Луганська здійснити реєстрацію права власності нежитлове приміщення, вказане в п. 1 даного рішення.

3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Івановського С.О.

Міський голова                                                                                        В.Л. Живлюк