Сьогодні у місті Щастя відкрився Фітнес-центр

2018-10-01

Сьогодні, 1 жовтня, у місті Щастя відкрився Фітнес-центр SCHASTYE. Подія пройшла в урочистий обстановці, з традиційними повітряними кульками та червоною стрічкою, яку під оплески було перерізано керівником центру Олексієм Ганзюком та заступником міського голови Світланою Клімковою. Перші відвідувачі з цікавістю оглянули новий просторий, з великими вікнами, тренувальний зал. В ньому можливо знайти спортивне знаряддя для будь яких вправ. Перші найсміливіші відвідувачі, звісно діти, спробували майже усі. А дорослих щастинців прийшлося заохочувати до вправ тренеру центру Володимиру Якубі розіграшем безкоштовних клубних карт.
Перші враження від фітнес-центру ще попереду, коли населення міста буде залучатися до активного та здорового способу життя на нової та довгоочікуваної площині. Тренер, масажист, душ, роздягальня, можливість підкріпити сили після тренування соком та чаєм,робить активний та здоровий спосіб життя ще привабливішим.
Фітнес-центр SCHASTYE робить з 9:00 до 20:00.

Двері фітнес центру відкриті з 9:00 до 20:00

перша фотосесія

Традиційна червона стрічка: Олексій Ганзюк та Світлана Клімкова

Просторне та світле приміщення