Сьогодні своє 93-річчя святкує Почесний громадянин нашого міста - Іван Васильович Шека

2018-07-05
Сьогодні, 5 липня, своє 93-річчя святкує Почесний громадянин нашого міста - Іван Васильович Шека.

В цей день першими ветерана війни та праці привітали в.о. міського голови, секретар Щастинської міської ради О.О. Богиня та голова ветеранській організації М.О. Валуйсков. Щири побажання здоров’я, родинного затишку та миру висловив Олександр Олександрович та додав, що 100-річчя Івана Васильовича будемо святкувати усім містом. Іменинник із задоволенням згодився з цим добрим наказом та сфотографувався з гостями на пам'ять.

Життєвий шлях Івана Васильовича розпочався з кінця 1944 року, коли він був покликаний на військову службу. Потім після війни його доля назавжди зв’язалася з енергетичною галуззю. Мабуть усі щастинці знають, що саме Шека І.В. у далекому 1956 році запускав першу турбіну на Луганській ТЕС. Його трудова біографія відмічена багатьма відзнаками. В 1962 році Шеку І.В. нагороджений орденом «Знак Почета», а в 2005 – знаком «Заслуженный энергетик Украины», в 2006 – почесним знаком «За заслуги перед Луганском», з нагоди святкування 50-річчя Луганській ТЕС. Іван Васильович і на заслуженому відпочинку такий же енергійний та невгамовний, він активно допомагає ветеранській організації, навіть у такому похилому віці.
Шана та повага, Іване Васильовичу, з Днем народження!