Щастя приймало районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

2018-04-17

17 квітня Щастинська середня школа №2 приймала у себе районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Три навчальних закладу, а саме: м. Щастя – середні школи № 1 (команда «Щит»), № 2 (команда «Каланча») та Новоайдарська школа-гімназія (команда «Лідер»), стали учасниками фестивалю.
Хлопці та дівчата з гідністю пройшли чотири конкурси програми фестивалю.

Вже на першому – конкурс «візитівка», команди задали темп. Вони захопили глядачів своєю харизматичністю та держали залу в напрузі до самого кінця. Навіть такі прозаїчні речі, як безпечна прогулянка та медична допомога, можливо донести в цікавій формі. Домашнє завдання доставило приємні хвилини усім, задоволені зостались не тільки вчителя, а також і члени журі та зарошені гості з районної адміністрації. За підсумками чотирьох конкурсів переможцем став «Лідер» – команда старшокласників з Новоайдарської гімназії. Наші підлітки зайняли друге (школа №2) та третє місце.

актова зала в середній школі № 2 м. Щастя

робота жюрі