Робота з медіа для громадських активістів - тренінг для НГО м. Щастя

2019-12-06

Місто Щастястало заключним в циклі тренінгів, які пройшли у Донецькій та Луганській областях. Тож сьогодні представники НГО нашого міста вивчали тему «Робота з медіа для громадських активістів». Інформація надавалася з метою навчити чи посилити знання щодо роботи з медіа у сучасних умовах, формування практичних навичок взаємодії зі ЗМІ, медіа просування, формування образу організацій в мережі Інтернет та на існуючих онлайн-платформах, складання медіа плану.

Матеріал допомагали опрацьовувати залучені тренери: Тетяна Вергун, голова ГО «Медіапростір Україна» та Андрій Мітяєв, розробник та адміністратор вебплатформи «Громадськість Луганщини і Донеччини». Практичні кейси та вправи, запропонована для роботи вебплатформа, стануть інструментами просування успішного досвіду НГО Щастя, Петропавлівки та Войтово.

Тренер відбувся в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.