Прибирання прилеглої території до присадибної ділянки

2018-04-17

Шановні мешканці м. Щастя!

Виконавчий комітет Щастинської міської ради нагадує, що відповідно до Правил благоустрою території м. Щастя, затвердженими рішенням Щастинської міської ради № 47/6 від 15.05.2014, благоустрій присадибної ділянки проводиться її власниками або користувачем цієї ділянки. Прибирання прилеглої території до присадибної ділянки проводиться на відстані 5 метрів, включно до бордюру вулиці.
Власник та користувачі житлових будинків приватного сектору здійснюють на прилеглій території до будинків прибирання, покіс трави, знищують зареєстровані карантинні рослини, не допускаючи їх цвітіння. Забороняється розміщення та/або залишення будівельних матеріалів, будівельного сміття та відходів.
Відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою територій населених пунктів, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 340 до 1360 грн. і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн.