Оголошено відбірковий конкурс на посади молодшого складу працівників поліції ГУНП в Луганській області

2018-03-26

Звернення

Шановні жителі м. Щастя, звертаюсь до Вас з проханням прийняти активну участь у відбірковому конкурсі на посади молодшого складу працівників поліції ГУНП в Луганській області.
Повідомляю, що умови конкурсу щодо відбору кандидатів на службу молодшого складу поліції до БПСПОП Луганськ - 1, розміщено на офіційному сайті ГУНП в Луганській області 22 лютого 2018 року.
Запрошую усіх бажаючих прийняти активну участь у конкурсі та вступити на службу до лав нової поліції, служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку як у м. Щастя так і в Державі в цілому.
Сподіваюсь на Вашу безпосередню, активну участь в процесах реформування поліції, та покращення криміногенної ситуації в Вашому рідному місті.

т.в.о. начальника ВП №1
Новоайдарського ВП ГУНП в Луганській області