На спільній нараді представників Штабу ОС та керівництва ВЦА Луганської і Донецької областей поставлено питання створення ВЦА селища Станиця Луганська та міста Щастя

2018-07-10

Ключові для області питання, у вирішенні яких ми розраховуємо на підтримку Командування Об'єднаних сил, підняв на спільній нараді представників Штабу ОС та керівництва військово-цивільних адміністрацій Луганської і Донецької областей:

1. Унормування правового статусу, форми власності і порядку фінансування КПВВ і блокпостів. Луганською ОДА підготовлені відповідні проекти постанов КМУ.

2. Недопущення відключення об'єктів життєзабезпечення від енергоносіїв у зв'язку з критичною ситуацією довкола ТОВ "ЛЕО". Луганською ОДА підготовлено 154 (!) листи до ЦОВВ, проект постанови КМУ, проект рішення РНБО.
3. Покращання залізничного сполучення Луганської області з іншими регіонами України.
4. Формування єдиного інформаційного простору та стабілізація політичної ситуації з метою протидії інформаційній агресії РФ та мінімізації іміджевих втрат України.
5. Створення ВЦА селища Станиця Луганська та міста Щастя.