Молоді боксери із Щастя вперше прийняли участь у Чемпіонаті України з боксу серед юнаків

2018-10-31

Покровськ Донецькій області з 18 по 21 жовтня прийняв у себе молодих боксерів зі всієї України. У чемпіонаті брали участь 330 учасників. Перше командне місце зайняла Донецька область із загальною кількістю балів 428 2 місце посіла Харківська область (391 бал), 3 місце – Запорізька область – 386 балів. Спортсмени – Луганчани тричі піднімалися на п’єдестал за золотою, срібною та бронзовою нагородами. Наш щастинський боксер Данил Карлацький показав себе з найкращої сторони і дійшов до ¼ фіналу, де зустрівся із столичним спортсменом. Бій пройшов рівно, але перемога дісталася представнику Київської школи боксу. «Ми зупинилися за крок до п’єдесталу, - прокоментував керівник гуртка боксу КЗ «КСЦ «Щастя» кандидат в майстри спорту П.Л. Ковальський, - будемо сподіватися, що це тільки початок історії великого боксу міста Щастя. У нас є молоді таланти, котрим необхідні змагання такого рівня для професійного росту. Медалі обов’язково будуть!».