2018-06-14
Голова Новоайдарської районної державної адміністрації СЕРГІЄНКО ВІКТОР ВАЛЕНТИНОВИЧ провів виїзний особистий прийом мешканців міста Щастя.

На прийом 14 червня прийшло десять громадян, хоча попередньо було записано значно більше. Питання ставилися різноманітні. Вони торкалися соціального захисту – неукомплектованість соціальної служби, замісто чотирьох, роблять три людини; виплата пенсії; перерахунок розміру субсидії. Також піднімалися житлові негаразди щастинців – ремонт будівельних конструкцій домів, які постраждали під час обстрілів, відкриті каналізаційні люки, незаасфальтовані дороги, електропостачання, недосконала форма типового договору з КП «Жилбудсервіс» та інше.

Віктор Валентинович уважно вислухав кожного, хто звернувся до нього та по кожному зверненню дав попередню відповідь щодо механізму його вирішення.
На одне звернення голова Новоайдарської РДА зумів відповісти миттєво. Це стосується ремонту харчоблоку та приміщення столовій в середній школи №2 м. Щастя.

Сергієнко вказав суму виділених коштів, термін початку ремонту, 1 липня, та термін його закінчення, до першого дзвоника. Маємо надію зустрічати початок нового навчального року не тільки із відремонтованим харчоблоком, а, насамперед, із здоровими, нагодованими дітлахами.