21 квітня 2018 - День благоустрою території міста Щастя!

2018-04-12

21 квітня 2018 - День благоустрою території міста Щастя!

В рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», та з метою забезпечення чистоти і порядку, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, озеленення міста 21 квітня 2018 року буде проходити день благоустрою території міста Щастя.
Запрошуємо небайдужих мешканців Щастя, підприємців, керівників та працівників підприємств, установ і організацій вийти самим і організувати своїх підлеглих та усіх бажаючих для очистки території підприємств, прибудинкових територій, власних земельних ділянок, місць загального користування.
Шановні мешканці! Чистота, порядок та благоустрій нашої території залежить від кожного з нас. Не будьте байдужими та долучіться 21 квітня до весняної толоки, аби на території Щастинської міської ради панували чистота і порядок!

Шановні мешканці! Не будьте байдужими та долучіться 21 квітня до весняної толоки, аби на території Щастинської міської ради панували чистота і порядок!