“126 платників податків Жовтневого району вже виконали свій констутиційний обов’язок” ДПІ у Жовтневому районі м. Луганська

“126 платників податків Жовтневого району

вже виконали свій констутиційний обов’язок”, -

про це повідомила начальник управління оподаткування фізичних осіб ДПІ у Жовтневому районі м. Луганська Валентина Савченко.

“Деклараційна кампанія 2013р., яка розпочалася з 1 січня, пов’язана з виконанням платниками податку на доходи фізичних осіб вимог Податкового кодексу, згідно з положеннями якого платники податку у відповідних випадках зобов’язані подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, отримані ними протягом 2012 року.  Так, 126 громадян Жовтневого району м. Луганська виконали свої зобов’язання та надали декларацію про такі отримані доходи: від надання нерухомості в оренду задекларували свої доходи – 13 платників податків; від отримання іноземного прибутку – 1; від отримання спадщини – 49; від продажу нерухомого майна – 3; скористались правом на податкову знижку – 52; інші доходи – 8”, - зазначила податківець.

“Для зручності обслуговування громадян Державною податковою службою України впроваджено новий сервіс “Заповнення декларації про майновий стан і доходи”, який надає змогу громадянам заповнити декларацію в електронному вигляді та не відвідувати податкові органи. Для користування цією послугою платникові необхідно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення, які надаються безкоштовно. Платники, скориставшись новим сервісом отримують такі переваги: по-перше, це підказки он-лайн щодо заповнення полів декларації, по –друге, при заповненні відповідних рядків декларації здійснюватиметься логічний контроль заповнення розділів декларації та необхідних додатків до неї”, - повідомила Валентина Вікторівна.

“Громадяни подають декларацію про майновий стан і доходи за місцем своєї податкової адреси до 01.05.2013р. Граничний строк подання декларації у 2013 році –                 30 квітня 2013 року. Податкові зобов’язання, зазначені в поданій декларації, громадяни повинні самостійно сплатити до 01.08.2013р.”, - нагадала податківець.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПІ у Жовтневому районі м. Луганська

Дата: